Wyniki regat

Puchar Prezesa WOZŻ 2019

Punktacja jachtów turystycznych w sezonie 2019

KLASA T1

(najedź myszką na datę)
łącznie startujących jachtów 1610181529 2762121 163
łącznie jachtów w klasie 43547 645 33
M-ce Jacht/Klub Załoga mpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktSUMA
1 ZORRO Corveta 600
PO 1828
JKW
Grzegorz Wawrzyniak
Tomasz Herwald
Andrzej Brzóska
I8 II3 II7 II5 III7 II9 III2 III4 45,0
2 BLASK ORIONA Orion
PO 1119
Wagabunda
Robert Unruh
Aleksander Unruh
Janusz Stefaniak
Krzysztof Szymandera
II5 III0,5 I10 IV0,5 IV5 III6 II5 II7 39,0
3 ROLEK Bez4
POS
Karol Tomaszewski
Wiesław Warysz
Piotr Czerniak
Łukasz Pyka
Witols Stebner
Maciej Paszkowski
IV0,5 I6 III2 II10 IV4 IV0,5 IV2 25,0
4 PIRANIA Spark550
JKW
Rafał zakrzewski
Przemysław Wierciński
I8 I10 18,0
5 PZ 53 Adam Kuczyński
Danuta Gawrońska
I12 12,0
6 SARMATA Orion
PO 1038
RJKP
Aleksander Bober
Andrzej Zawadzki
Olgierd Steler
IV2 I8 50,5 10,5
7 Raja PO 140
LOK
Aleksander Nitschke
Jarosław Klimczak
III4 4,0
8 NATALIA Delphia 22
PO 1814
POS
Sławomir Domagała
Aneta Domagała
III2 V2 4,0
9 SARMATA Orion
PO 1039
RJKP
Andrzej Zawadzki
Piotr Pawelecki
V3 3,0
10 Bez4
VA 1371
LOK
Krzysztof Haufa
Artur Cwojdziński
Piotr Grudniak
V0,5 VI1 1,5
11 Venus Teodor Sznyt
Krzysztof Ptaszyński
Adam
VII0,5 0,5
12 PLASTUŚ Plastuś
PO 866
Wagabunda
Jacek Jańczak
Hanna Jańczak
VI0,5 0,5

KLASA T2

(najedź myszką na datę)
łącznie startujących jachtów 1610181529 2762121 163
łącznie jachtów w klasie 4048 954 34
M-ce Jacht/Klub Załoga mpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktSUMA
1 KRYSTYNA Sasanka 620
PO 441
JKW
Jerzy Wojtera
Karol Zentner
Szymon Slosarski
I8 I8 I14 I15 I10 I8 63,0
2 POGWIZD Antila 26
PZ 72
POS
Tadeusz Piotrowski
Łukasz Kwietniewski
Krzysztof Polc
Oliwia Kwiatkowska
Marek Lorencki
III2 II11 V5 IV2 20,0
3 Viiva 600
RJKP
Sebastian Bachorz
Michał Pasiciel
III8 III9 IV0,5 17,5
4 SZARY Mak
ZMKS
Andrzej Borowiak
Roman Weychan
Kinga Weychan
II12 III4 16,0
5 JAWS II Marimer 20
POS
Tomasz Piaszczyński
Piotr Szczęsny
Magdalena Szczęsna
Magdalena Bogajewska
III2 IV7 II5 14,0
6 JAMPER Mikro
POL 7
Maciej Jankowski
Karol Bąk
Witold Sierszeński
II5 II7 12,0
7 LIN Sasanka 620 PZ 101
RJKP
Jerzy Mainka
Agnieszka Adamczyk
Władysław Sobański
IV0,5 IV0,5 IV6 III2 9,0
8 PILOT Sportina 595
PO 775
ŻMKS
Maciej Jankowski
Włodzimierz Nowak
II5 5,0
9 HAGNOS Viko 27
RJKP
Zbigniew Sobczak
Bogdan Janiszewski
Marek Meler
Janusz Borak
Ryszard Cichocki
V4 4,0
10 POL 4118
Wagabunda
Kieronim Wawrzyniak
Liliana Wawrzyniak
VI3 3,0
11 Ursa
RJKP
Lucyna Marciniak
Jacek Cegiołka
VI2 2,0
12 Elpimo
POL 4373
Wagabunda
Łukasz Łukaszewski
Violetta Łukaszewska
VII2 2,0
13 Pegaz 737
RJKP
VII1 1,0
14 POL 825
Wagabunda
Krzysztof Garstecki
Mikołaj, Mateusz, Teresa Pasiciel
Matylda, Jagoda, Karolina Buchowskie
VIII1 1,0
15 Sportina 595
RJKP
Antoni Gruszecki VIII0,5 0,5
16 Alpin
Wagabunda
Piotr Bruszewski
Marta Piasecka
IX0,5 0,5
17 Rykoszet Arkadiusz Serowski
Robert Białoszyński
Maksym
V0,5 0,5

KLASA T3

(najedź myszką na datę)
łącznie startujących jachtów 1610181529 2762121 163
łącznie jachtów w klasie 00300 3033 34
M-ce Jacht/Klub Załoga mpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktSUMA
1 CHERRY Saturn 720
PO 376
JKW
Wojciech Nowak
Henryk Bereś
Tadeusz Dąbek
I6 II3 I3 12,0
2 VITALINIA Saturn 720
ŻMKS
Leszek Marna
Adam Zelazek
Dominik Mania
Marcin Bielewski
II3 I6 9,0
3 HADEX Saturn 720
PZP 015
RJKP
Michał Szymankiewicz
Piotr Maliński
I6 6,0
4 TILU Tango 730
Wagabunda
Jerzy Wojciechowski
Maciej Grycza
Jakub Wojciechowski
Marek Grupa
III0,5 II3 3,5
5 KRYSTYNA Sasanka 620
PO 441
JKW
Jerzy Wojtera
Karol Zentner
II3 3,0
6 LIN Sasanka 620
PZ 101
RJKP
Jerzy Mainka
Władysław Sobański
III0,5 0,5
7 MIKRO POL 7
JKW
Maciej Jankowski
Karol Bąk
III0,5 0,5
8 ELIZABET Maxus 24
JKW
Krzysztof Koniecko
Elżbieta, Jakub Koniecko
Marek Bieńkowski
III0,5 0,5

KLASA TR

(najedź myszką na datę)
łącznie startujących jachtów 1610181529 2762121 163
łącznie jachtów w klasie 24047 4033 27
M-ceJacht/KlubZałogampktmpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktSUMA
1 RACER
CB 66
POS
Czajkowski
Agnieszka Wawrzyniak
Ewelina Czajkowska
Piotr Kaźmierczak
Władysław Kondej
I8 I13 II5 II3 29,0
2 KOŁOBRZEG
AZS
Józef Kozikowski
M.Popłonyk, M.Popłonyk
J.Stobiński, W.Kondej
A.Małecki, A.Szyfter
Ł.Rumatowski, M.Górna
A.Wit, B.Wit, T.Grabiak
II5 II5 III7 IV0,5 I6 23,5
3 INDYGO Delphia 24S
POL 9
JKW
Michał Szymankiewicz
Piotr Maliński
I8 I6 14,0
4 Delphia 25
POL 27
JKW
Mariusz Trzciński
Damian Dębiński
Błażej Łukomski
Paweł Kurzawa
Adam Jankowiak
II10 II3 13,0
5 MATCH POINT Majestic 24
POL 8877
JKW
Bogusław Moczorodyński
P.Mielcarek, P.Borowski
M.Moczorodyńska
W.Mielcarek
I8 III0,5 8,5
6 PROFIZIO Sigma Activ
RJKP
Szymon Bernat
J. Baranowska-Bernat
IV5 5,0
7 CHERRY Saturn 720 PO 376
JKW
Henryk Beres
Wojciech Nowak
Tadeusz Dąbek
IV0,5 V3 3,5
8 Jamper
POL 7
JKW
Maciej Jankowski
Karol Bąk
III2 2,0
9 HADEX Saturn 720
PZP 015
RJKP
Jan Czapracki
Piotr Maliński
III2 2,0
10 PROFIZIO Sigma Activ
RJKP
Michał Pasiciel
Jakub Toishner
III2 2,0
11 HADEX Saturn 721
PZP 016
RJKP
Piotr Maliński
M.Maliński, P.Małaszyński
N.Rajpold, B.Rajpold
VI1 1,0
12 JAWS II Mariner 20 Pieszczyński IV0,5 0,5
13 KAPRYS Sigma Activ
ŻMKS
Robert Pic
Dominika Kałużyńska
Roma Sibilska
VII0,5 0,5
14 P 1079
POS
Marek Loręcki
Łukasz Kwietniewski
III0,5 0,5

KLASA OMEGA TURYSTYCZNA

(najedź myszką na datę)
łącznie startujących jachtów 1610181529 2762121 163
łącznie jachtów w klasie 631037 5666 52
M-ceJacht/KlubZałogampktmpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktmpktSUMA
1 Omega
POL 132
ŻLKS
Waldemar Knasiecki
Krzysztof Sulejewski
Borys Knasiecki
Marian Kasner
I12 I6 II13 I6 I13 I10 I12 I12 84,0
2 Omega
PO 146
LOK
Adam Marcinkowski
Dariusz Fabiś
Maciej Zalewski
Łukasz Kolicki
III0,5 I16 II10 II9 II9 II9 53,5
3 KANALIA Omega
POL 263
LOK
Mariusz Skowroński
D.Żeberski, H.Skowrońska
P.Burdziąg, P.Kamiński
P.Stmernich
III6 II3 V6 III0,5 IV5 I12 IV4 V2 38,5
4 Omega
POL 21
Wagabunda
Marcin Batko
W.Koziorowski, J.Jańczak
M.Kassner, M,M.Przybylscy
II9 II3 III7 II7 26,0
5 Omega
POL
LOK
Dariusz Żeberski
Damian Chełmiak
Karolina Karolczyk
III10 V3 III6 19,0
6 Omega
PZ 9
POS
Janusz Kokorniak
Katarzyna Hampel
Cezary Bem
V2 IV8 V0,5 10,5
7 Omega
POL 21
Wagabunda
Jacek Jańczak
Marcin Przybylski
Waldemar Bednarz
M. i G. Mazur
III6 IV4 10
8 PIRATKA Omega
PZ 104
JKW
Krzysztof Siwiec
Dariusz Kurkiewicz
Łukasz Kwiatkowski
IV4 III4 8